Vanalinna Bowlingu Teisipäev 2016
 reglement.
            Võistlus on individuaalne. Võistlus algab  14.06.2016  ja lõpeb  30.08.2016  Kokku 12 vooru mis omakorda koosnevad 3 blokist igas  4 vooru. Bloki arvestusse läheb 2 parima vooru summa.  Turniiri üldarvestusse läheb  8  paremat tulemust olenemata voorudest.  Võistlusteks  registreerumine  koos  võistlusmaksu   10,00 eur, üliõpilastele ja õpilastele  5,00 eur  tasumisega toimub  Vanalinna Bowlingusaalis  jooksvalt.
Vooru algus      igal teisipäeval kl 19:00.
            Info  tel  47 34900  või e-mail  info@vanalinnabowling.ee
Tulemusi kajastatakse  Vanalinna  Bowlingusaalis ja  www.vanalinnabowling.ee
Peakohtunik             ja kontaktisik: Arvi Nebokat   5058929
Eelvõistlus
Võistlus toimub ühises arvestuses ja  hcäp,  valemiga (210-keskm) x 0,8. Maximum hcäpi ei ole. Esimeses voorus arvutatakse hcäp viimase Firmaliiga järgi  ja  edasi ainult antud võistlusel visatud keskmisest kui see puudub siis üldine ( max 30 p )  Individuaalne, euroopa mänguviis. Soojendusviskeid ei ole.  Voorus mängitakse neli mängu.
Bloki  autasustamine.                               Esimene koht       Meene.
Turniiri autasustamine.                       Kolme paremat võistlejat  karikatega.
Peakohtunikul on õigus teha muudatusi kõigis punktides ,teavitades võistlejaid sellest.
Tasapunktiseisude lahendamine.
Kui mängud jäävad viiki, siis paremus selgitatakse Eesti Bowlingu Liidu võistlusreeglite ja –määruste p. 17.1 kohaselt  ( parem puhas mäng, strike-de arv, parem spare-de arv,  vajadusel loos ).Turniiri ja etappide kokkuvõttes võrdsete punktide puhul loevad paremad kohad voorudes.